Chengdu Guibao Science & Technology Co., Ltd.,
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : nora

Numer telefonu : 86-13088028686

WhatsApp : +8613088028686

Free call
Linia produkcyjna

Guibao ma 2 bazy produkcyjne. Całkowita zdolność produkcyjna wynosi 80 000 ton rocznie.

W 2006 r. Guibao zainwestowało 17 mln USD w budowę bazy produkcyjnej I o powierzchni 47 000 metrów kwadratowych i rocznej zdolności produkcyjnej 30 000 ton.

                         Baza produkcyjna I o zdolności produkcyjnej 30 000 ton rocznie

Guibao zainwestowało około 110 milionów USD w budowę drugiej bazy o powierzchni ponad 200 000 metrów kwadratowych i rocznej zdolności produkcyjnej 50 000 ton materiałów silikonowych i wspierających ją środków.

Baza produkcyjna II o zdolności produkcyjnej 50 000 ton rocznie

W oparciu o zalety badań, rozwoju, projektowania i produkcji specjalnego sprzętu do produkcji uszczelniaczy, w 2009 roku Guibao i ItalianTurello Company wspólnie stworzyły pierwszą na świecie pionową linię do produkcji uszczelniaczy silikonowych z inwestycją w wysokości 10 milionów USD.

W pobliżu

Guibao opracował najbardziej zaawansowany zintegrowany inteligentny centralny system sterowania, w ten sposób zrealizował automatyczne zarządzanie recepturą i monitorował cały proces produkcyjny oraz skutecznie zmniejszył negatywny wpływ na jakość produktu z powodu błędu ludzkiego lub awarii sprzętu i uzyskał najbardziej niezawodną gwarancję spójność jakości produktu.

OEM / ODM
R & D

Guibao to zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo.

Centrum Techniczne Guibao jest akredytowane przez chiński rząd jako Narodowe Centrum Techniczne Przedsiębiorstw ze względu na wiodącą pozycję w zakresie innowacji technicznych, doskonały mechanizm badawczo-rozwojowy i potencjał rozwojowy, a także swój wkład w tę branżę.

Guibao ma 3 mandaty w chińskim komitecie normalizacyjnym, który uczestniczył w ustanowieniu ponad 92 norm międzynarodowych, krajowych i branżowych. GB uzyskał ponad 120 patentów. Obecnie w centrum technicznym pracuje zespół około 200 techników, którzy zajmują około 28% całego personelu. Każdego roku GB inwestuje ponad 4,5% (5 milionów USD) obrotów w badania i rozwój sprzętu i personelu, nieustannie stara się być liderem w dziedzinie technologii.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość