Chengdu Guibao Science & Technology Co., Ltd.,
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : nora

Numer telefonu : 86-13088028686

WhatsApp : +8613088028686

Free call
Chengdu Guibao Science & Technology Co., Ltd.,

Chengdu Guibao Science & Technology Co., Ltd.,

Chengdu Guibao Science & Technology Co., Ltd.,
<-Video Images->
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent
marki: GUIBAO Ilość pracowników: 500~600
Coroczne wyprzedaże: 120million-150million Rok założenia:
pc Export: 80% - 90%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

Firma Chengdu GB Science and Technology Co., Ltd. została założona w 1998 r., Specjalizująca się w badaniach i rozwoju oraz produkcji uszczelniaczy silikonowych RTV, uszczelek silikonowych HTV, silanowego środka sprzęgającego i specjalistycznych urządzeń do produkcji uszczelniaczy. GB był notowany na China GEM Exchange w 2009 roku.

Mamy 8 filii i 4 oddziały.

Produkty silikonowe GB są przeznaczone do następujących zastosowań:

dostarczany jest specjalistyczny sprzęt i usługi EPC do produkcji różnego rodzaju uszczelniaczy i klejów, które zostały uznane i przyjęte przez wiele międzynarodowych korporacji, w tym Dow Corning (USA), Henkel, Wacker (Niemcy), Sika (Szwajcaria), Rhodia (Francja) itd .

GB ściśle przestrzega systemów ISO9001, ISO14001, OHSAS18001, IATF16949 i przeszedł certyfikację UL, TUV i innych ważnych międzynarodowych certyfikatów.

GB to zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo.

GB Technical Center jest akredytowany przez chiński rząd jako Narodowe Centrum Techniczne Przedsiębiorstw ze względu na wiodącą pozycję w zakresie innowacji technicznych, doskonały mechanizm badawczo-rozwojowy i potencjał rozwojowy, a także swój wkład w tę branżę. GB jest jedyną firmą, która osiągnęła to w Chinach szczeliwo silikonowe. Laboratorium testowe GB jest akredytowane przez China National Accreditation Services for Conformity Assessment (CNAS), która ma wzajemnie uznane laboratoria testowe w około 108 krajach.

Wielka Brytania ma 3 mandaty w Chińskim Narodowym Komitecie Normalizacyjnym, zorganizowała i uczestniczyła w ustanowieniu ponad 90 międzynarodowych, krajowych i branżowych norm, uzyskała 121 patentów na wynalazek i patenty na wzory użytkowe.

Na razie GB zbudowało już doskonałą sieć na rynku chińskim i już prestiżową markę akredytowaną przez Administrację Państwową Przemysłu i Handlu Chin, a także rozpoczęła sprzedaż w niektórych krajach, takich jak Malezja, Korea, Turcja, Iran, Arabia Saudyjska, Indie, Singapur, Indonezja, Wizją GB jest „bycie prestiżową globalną marką silikonową”.

Historia

Usługa

Kompleksowe rozwiązanie

Dziękujemy za wybranie szczeliwa silikonowego Guibao.Naszą filozofią zarządzania jest bycie odpowiedzialnym za klientów, a One-Stop Service Guibao z pewnością zapewni Ci skuteczne i niezawodne wsparcie techniczne oraz gwarancję zastosowania produktu dla Twoich projektów

 

Techniczne właściwości

 

1. Porównanie schematów

Chiny Chengdu Guibao Science & Technology Co., Ltd., profil firmy 0

 

 

2. Drukuj recenzję

Chiny Chengdu Guibao Science & Technology Co., Ltd., profil firmy 1

 

3. Obliczanie kwoty

Chiny Chengdu Guibao Science & Technology Co., Ltd., profil firmy 2

 

4. Test przyczepności

Chiny Chengdu Guibao Science & Technology Co., Ltd., profil firmy 3

 

5.Test zgodności

Chiny Chengdu Guibao Science & Technology Co., Ltd., profil firmy 4

 

6. Test nieplamiący

Chiny Chengdu Guibao Science & Technology Co., Ltd., profil firmy 5

 1. Porównanie schematów: rekomendujemy najbardziej odpowiednie produkty w zależności od typu i wymagań konstrukcyjnych projektów ścian osłonowych.
 2. Recenzja do druku: pomoc klientom w potwierdzeniu rozmiaru i rodzaju silikonowego szczeliwa do szklenia strukturalnego, rozmiaru i projektu połączenia uszczelnienia odpornego na warunki atmosferyczne.
 3. Obliczenie ilości: oszacuj ilość szczeliwa silikonowego (silikonowe szczeliwo do szklenia strukturalnego, uszczelnienie odporne na warunki atmosferyczne i uszczelnienie do szyb zespolonych) zgodnie z odpowiednimi informacjami dostarczonymi przez klientów.
 4. Test przyczepności: określ odpowiedni rozpuszczalnik czyszczący za pomocą testu przyczepności, sprawdź, czy grunt jest potrzebny, a na koniec określ przyczepność szczeliwa silikonowego do podłoży.
 5. Test zgodności: określić, czy materiał dodatkowy mógłby spowodować odbarwienie szczeliwa, czy nie i czy wpłynąłby to na przyczepność do podłoży, czy nie.Tak, aby wybrać odpowiedni materiał pomocniczy, który miałby dobrą kompatybilność z podłożami.
 6. Test braku plam: wybierz szczeliwo, które nie zanieczyści materiału kamiennego, upewnij się, że jest dobra zgodność między szczeliwem a aplikacjami kamienia.

Wskazówki dotyczące miejsca pracy

1. Komunikacja techniczna: komunikacja z klientami na miejscu, w tym stosowanie powiązanych produktów, analiza typowych problemów i sposoby uniknięcia takich problemów w stosowaniu, metody i zalecenia dotyczące stosowania produktów, standardowe szkolenie z procedur aplikacji itp.

2. Glazurowanie: Przeprowadź kontrolę procesu budowlanego, test przyczepności i odtłuszczanie na miejscu.Sprawdź, czy szczeliwo jest używane prawidłowo, aby spełnić wymagania projektowe, czy nie ma niewłaściwej procedury aplikacji itp.

3. Regularnie weryfikuj ilość projektu i koordynuj postęp dostaw, aby zapewnić, że szczeliwo Guibao nie zostało zastąpione produktami podrobionymi i gorszej jakości.

 

Obsługa posprzedażna

1. Zapewnij klientowi prawną gwarancję jakości.

2. Odwiedzaj klientów regularnie w okresie gwarancyjnym.

3. Śledź jakość stosowanych produktów.

4. Wydawaj raporty z testów.

 

Nasz zespół
Personel ogółem : Ponad 700

Osoby badawczo-rozwojowe: 28% ogółu pracowników

 • Nocnik

  Nocnik
 • Róża

  Róża
Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość